Kulisy sesji: Marcin Tyszka dla Big Star

Pisaliśmy już o najnowszej kampanii Big Star, do której zdjęcia zrobił sam Marcin Tyszka. Tym razem prezentujemy materiał z kulisów sesji!

Tyszka nie był jedynym bardzo cenionym profesjonalistą, który pracował nad zdjęciami dla Big Stara. Marka zaprosiła do współpracy także inne czołowe postacie polskiego świata mody: Martę Kalinowską (szefowa mody w polskim Elle zajęła się stylizacją), Małgorzatę Wielochę specjalistkę od make upu i Łukasza Pyciora, który zajął się fryzurami.

W sesji wzięli udział Christina Gottshalk (Niemcy), Rhys Hobbins (Australia),oraz Johan Johanson (Szwecja) - modele, którzy swoim charakterem najbardziej odpowiadali planowanemu na ten sezon wizerunkowi marki.

Jaki był zamysł sesji?

Grupa młodych ludzi spotyka się w jednym z najbardziej znanych punktów Berlina - przy Alexanderplatz. Wspólnie przemierzają ulice metropolii. Stali bywalcy miasta, może nawet jego mieszkańcy, młodzi -gniewni, świadomi swojej osobowości, zdeterminowani by osiągnąć zaplanowany cel, odsłaniają jesienno-zimowy look Big Star , odwiedzając charakterystyczne punkty miasta. Ich trasa wiedzie przez zaułki Mitte i Kreuzberf. To tutaj właśnie toczy się artystyczne i kulturalne życie miasta. Bohaterowie sesji docierają na plac Paryski i pod Bramę Brandenburską. Kończy się ich wspólny dzień , zrealizowali plan, odnieśli sukces. Teraz dalej każdy podąży w swoim kierunku

Zobacz wideo i sprawdź, jak wyglądały zdjęcia!

Więcej o: