Przeżyj "BEAUTIFUL STORY" razem z Reserved!

Jesienno-zimowa kampania RESERVED "BEAUTIFUL STORY" opowiada nadzwyczajne historie zwyczajnych ludzi i jest dowodem na to, że dzięki pasjom i marzeniom wszystko w życiu staje się możliwe .

Marka RESERVED do swojej najnowszej kampanii "BEAUTIFUL STORY" wybrała trzy osoby, które w świecie mody osiągnęły bardzo wiele. Bohaterami są kiedyś zwyczajni, na pozór nie wyróżniający się ludzie, którzy dziś są gwiazdami modelingu - Ania Jagodzińska , Karmen Pedaru i Tobias Sorensen . Łączy ich pasja, wytrwałość i niezwykłe przypadki, które zmieniły ich życie.

Opowiadamy piękne historie o niezwykłych ludziach. Bohaterowie naszej kampanii nie tylko są piękni, mają też w sobie dużą determinację i odwagę do pokonywania własnych słabości i konsekwentnego realizowania swoich marzeń." - powiedziała Monika Kapłan Dyrektor Marketingu LPP S.A..

BEAUTIFUL STORY to bowiem opowieść o całkiem zwyczajnych, młodych ludziach, którym się udało, którzy doceniają swoje szczęście, ciężko pracują na swoją zawodową pozycję, zwiedzają świat żyjąc na walizkach, ale jednocześnie pamiętają o swoim pochodzeniu, rodzinie i przyjaźniach. Wszyscy bohaterowie wykazali się uporem i odwagą , dzięki czemu odnieśli sukces. Marka RESERVED przekonuje, że marzenia naprawdę się spełniają , a każdy z bohaterów kampanii BEAUTIFUL STORY przyznaje, że najtrudniejszy jest pierwszy krok .

Jako nastolatka nie przypuszczałam, że w przyszłości będę modelką, że będę występować w reklamach, a moja twarz będzie zdobić okładki światowych pism modowych. Stało się jednak inaczej. Moje nazwisko jest na siódmej pozycji w rankingu topmodelek na świecie. Obecnie mieszkam w Nowym Jorku, choć urodziłam się w Sierpcu. Wydaje mi się, że w życiu trzeba bardzo chcieć sięgać po więcej. Trzeba marzyć. Najtrudniejszy jest pierwszy krok..." - powiedziała Anna Jagodzińska, a Karmen Pedaru dodała - "W liceum miałam przezwisko patyczak, nie byłam super atrakcyjną dziewczyną. Interesowałam się męskimi sportami, byłam bramkarką w drużynie piłkarskiej. Nic nie zapowiadało, że ze szkolnego boiska w Estonii trafię wprost na paryski fashion week. Tę drogę należy przebyć w głowie. Trzeba ją sobie wyobrazić. Dostrzec nową siebie i dać temu szansę. Najtrudniejszy jest pierwszy krok...".

Polska marka odzieżowa namawia młodych ludzi do chwytania nadarzających się okazji . Życie jest pełne zaskakujących wydarzeń, dzięki którym mogą się spełnić marzenia . Warto więc stawiać wysoko poprzeczki, bo każdy jest bohaterem swojej historii .

Kampania 'Beautiful story' marki Reserved na jesień/zimę 2010/2011 - Karmen PedaruKampania "Beautiful story" marki Reserved na jesień/zimę 2010/2011 - Karmen Pedaru fot. mat. prasowe LPP

Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru i Tobias Sorensen zostali sfotografowani w Paryżu przez Mateusza Stankiewicza. Sesję stylizował Andrzej Sobolewski . O fryzury dbał Łukasz Pycior , a makijaż wykonała Gonia Wielocha . Konwencja sesji zdjęciowej BEAUTIFUL STORY to odsłona codziennego życia bohaterów, którzy na co dzień błyszczą w blasku fleszy i obiektywów.

Lula.pl i Reserved przygotowali dla Was niespodziankę! Za kilka dni poznacie szczegóły wspólnej akcji , dzięki której będziecie miały szansę przeżyć własną BEAUTIFUL STORY !

Więcej o: