Top model, zostań modelką - pierwsze wrażenia

Pierwsze dwa odcinki już za nami. Czy spełniły Wasze oczekiwania? Oglądacie?

Stworzony prowadzony przez Tyrę Banks program "America's Next Top Model " przez 7 lat doczekał się 14 edycji. Modelka wpisała się w pamięć widzów dzięki niesamowitej charyzmie i temperamentowi. Z jednej strony była absolutnie empatyczna wobec modelek, z drugiej potrafiła wybuchnąć.

Od początku września w TVN możemy oglądać polską edycję, w której 13 kandydatek będzie przygotowało się do roli profesjonalnej modelki. Wygra jedna uczestniczka, która w nagrodę podpisze międzynarodowy kontrakt z agencją modelek, wystąpi w kampanii Max Factor i na okładce "Glamour".

EAST NEWS/TSUNI

Zaskoczył nas Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Kulturalny i opanowany projektant w programie jest bezwzględny wobec kandydatek na modelki. Chociaż wiemy, że od jury wymaga się "medialności" Woliński naprawdę przechodzi sam siebie. Marcin Tyszka również jest bardzo surowy wobec kandydatek i radykalnie ocenia ich ciała . Mamy tylko nadzieję, że dziewczyny przychodzące do programu są przygotowane na krytykę, znają konwencję programu i nie wpadną w kompleksy do końca życia. Karolina Korwin - Piotrowska stara się jak może wyłowić wśród modelek "osobowość". Na razie idzie to trochę żmudnie, ale zdajemy sobie sprawę, że to wbrew pozorom jedno z trudniejszych zadań, jeżeli ma się do dyspozycji kilka minut.

Joanna Krupa była największą zagadką tego programu. Polska "amerykańska" modelka i aktorka uchodząca za najseksowniejszą Polkę , przyleciała ze Stanów specjalnie, żeby poprowadzić Top Model. Krążyły różne opinie na jej temat. Joanna najpierw dała się poznać jako kobieta o świetnym guście, teraz, w programie okazuje się, że jest bardzo sympatyczną osobą. Na razie nie idzie w kierunku charyzmatycznej Tyry. Jest raczej wdzięczną maskotką programu i "buforem bezpieczeństwa", łagodzącym drastyczne oceny jurorów . Wbrew opiniom o tym, że Krupa "zadziera nosa", wobec uczestniczek programu jest sympatyczna, otwarta i ciepła. Nawet jeśli mówi coś niezbyt przyjemnego, to widać, że nie czerpie z tego przyjemności.

Opiekunami i trenerami modelek są Michał Piróg i Magdalena Mielcarz, którzy pokazali, że tworzą zgrany zespół i widać, że potrafią również dotrzeć do dziewczyn.

A jakie są Wasze wrażenia na temat programu? Co sądzicie o samych kandydatkach? Będziecie śledziły "Top model. Zostań Modelką"?

Wygraj pieniądze na jesienne zakupy!

Więcej o: