5 okładek i-D

Kolejny, zimowy magazyn i-D będzie miał aż pięć okładek w zupełnie różnym stylu. Wybierzcie najlepszą.

W sesji do zimowego numeru magazynu i-D wzięły udział: Daisy Lowe , Lindsey Wixson , Joan Smalls , Kristen McMenamy i Liya Kebede . Trzy modelki sfotogrofował duet Danielle + Iango, a Lindsey i Daisy pozowały przed obiektywem Emmy Summerton oraz Marcela Doora. Wszystkie kobiety zostały wybrane ze względu na ich osobowość. Każda z nich na swoj sposób zachwyca osobowością. Joan zachęca do łamania barier, Lindsey do niekonwencjonalnego myślenia, Daisy do szukania inspiracji, a Lyia do stawiania oporu. Na okładce z Kristen napisano "dostosowywanie się jest nudne".

Numer zatytułowany hasłem "The Define Yourself " ("zdefiniuj siebie") to drugie wydanie rocznicowe z okazji 30 urodzin magazynu. Na okładce poprzedniego numeru pojawiły się takie ikony, jak Kate Moss, Naomi Campbell i Lady Gaga. Do tej. urodzinowej grupy dołączyły Lindsey , Kristen i Liya . Okładki z Joan i Daisy mają napis "specjalna edycja kolekcjonerska " i prawdopodobnie nie pojawią się w sklepach.

Redakcja i-D magazine namawia do wyrażania siebie . Pokażcie innym, jacy naprawdę jesteście. Co Was interesuje, co czujecie i lubicie robić. "Życie nie jest warte załamanego grosza, póki naprawdę nie powiesz "Jestem jaki jestem" - napisali. Jacy Wy jesteście?

GALERIA !

Najbardziej podoba mi się okładka:
Więcej o: