Intrygująca Anja Rubik w reklamie Quazi

Polska supermodelka po raz kolejny zaprojektowała kolekcję dla marki Quazi i wystąpiła w kampanii reklamowej. W obiektywie Artura Wesołowskiego Anja wygląda niesamowicie!

Po nieudanej kampanii kolekcji na wiosnę/lato 2010 zmieniono stylistykę. Ten sam zespół zrobił o wiele lepszą reklamę. Anję ponownie sfotografował Artur Wesołowski , ale zdjęcia nie są równie kiczowate i sztuczne jak poprzednia sesja reklamowa.

Obie tegoroczne kampanie limitowanej kolekcji butów i torebek zaprojektowanych przez Anję Rubik łączy motyw zwierzęcy . W ubiegłym sezonie na plakatach Quazi promowany był motyw zebry, a w tym sezonie na billboardach zobaczymy cętki . Jednak na najnowszych zdjęciach Anja nie przyjmuje tak dziwnych póz, jak w poprzednim. Nie pozuje z torbą na głowie . Zamiast tego modelka ubrana w czarną bieliznę pozuje w zniszczonym pomieszczeniu. Ciemny makijaż wyostrzył rysy supermodelki, dzięki czemu Anja wygląda zmysłowo i tajemniczo .

Anja Rubik dla Quazi kolekcja (jesień/zima 2010/2011)Anja Rubik dla Quazi kolekcja (jesień/zima 2010/2011) Anja Rubik fot. mat. prasowe Quazi

Sesja kolekcji Anja Rubik + Quazi na jesień/zimę 2010/2011 jest naprawdę udana . Z pewnością najnowsza kampania jest wiele lepsza niż wiosenna . Produkty są dobrze wyeksponowane i nie jest to zrobione w wymuszony, sztuczny sposób. Okazuje się, że reklamę butów i torebek da się zrobić subtelnie i na wysokim poziomie. Brawo.

Anja Rubik ponownie projektuje dla Quazi - wiosna/lato 2010

Więcej o: