Rockowy image Mariny Łuczenko

Marina Łuczenko jest baczną obserwatorką trendów urodowych. Zobaczcie jak prezentowała się na premierze swojego nowego teledysku do piosenki "Pepper Mint".

Marina staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Rozwija się muzycznie i wygląda na to, że dopiera zaczyna się rozkręcać. Niedawno pojawił się jej najnowszy teledysk do piosenki "Pepper Mint" , gdzie piosenkarka występuje w ubraniach marki New Look , której jest ambasadorką.

Potem przyszedł czas na oficjalną premierę w klubie. Gwiazda wieczoru postanowiła wybrać coś seksownego i wyrazistego . Czarna skórzana sukienka i błyszczące botki za kostkę nadały jej nieco drapieżnego charakteru. Pisaliśmy, że Marina jest na bieżąco z jesiennymi trendami. Tym czasem okazuje się również, że całkiem nieźle zna się również na trendach w dziedzinie makijażu i stylizacji włosów.

Makijaż artystki również bardzo starannie współgra z najmodniejszymi trendami tego sezonu. To właśnie porcelanowa cera, ciemna pomadka i oczy podkreślone eyelinerem są hitem tej jesieni . Liczne przykłady zobaczyć możemy na zdjęciach z wybiegów światowych.

Trendy w makijażu jesień 2010Trendy w makijażu jesień 2010 Fot. materiały prasowe

Warto wspomnieć również o włosach Mariny i najmodniejszej ostatnimi czasy koloryzacji. Jest to jeden z najpopularniejszych fryzjerskich trendów . We fryzjerskim nazewnictwie nazywa się two tone hair , które jest niczym innym jak pojaśnieniem końcówek włosów, tak, by przypominały trochę efekt rozjaśnienia przez słońce. Innym kojarzą się z tak zwanym "odrostem".

marinamarina EAST NEWS/VIPHOTO

Włosy zaczesane są na jedną stronę z mocnym przedziałkiem na boku. Fryzura tego typu królowała ostatnio na wybiegach Mediolanu.

Pokaz Johna Richmonda w MediolaniePokaz Johna Richmonda w Mediolanie Fot. Eastnews

Jakie jest wasze zdanie na temat tej stylizacji?

Zobacz też nowy teledysk Mariny Łuczenko

Zobacz też:

Neonowe paznokcie Gwen Stefani - hit, czy kit?

Jak podoba wam się stylizacja Mariny?
Więcej o: