Czerwone torebki - GALERIA!

Tegoroczną jesienią koniecznie musicie zaopatrzyć swoją szafę w czerwone dodatki. Dziś przegląd toreb w tym ognistym kolorze.

Czerwona oczywiście może być kopertówka , która doskonale pasuje do klasycznej, małej czarnej. Małą, wieczorowa torebkę z kokardą proponuje słynąca z klasycznej elegancji marka Valentino . Na wieczór idealna jest też torebka na łańcuszku z kolekcji Ragazze Ornamentali . Jednak czerwone torebki przydadzą się nie tylko wieczorami, ale także w ciągu dnia. Bowiem sezon jesień/zima 2010/2011 to okres panowania tej gorącej barwy i dozwolona jest ona w każdej sytuacji .

Klasyczny model torebki w czerwonym kolorze przyda się także w ożywianiu casualowych, codziennych stylizacji. Gorąca barwa doskonale się komponuje z czernią, szarościami i granatem, ale można ją zestawiać również z jesiennymi brązami i żółcią. Czerwona torba nada każdej stylizacji ciepła i ciekawszego wyglądu. Ożywi, rozświetli i odmieni burą, jesienną szafę . Nie musicie stawiać na rzucający się w oczy odcień, jak choćby z torebki Mulberry. Możecie wybrać barwę wina lub jakby przydymioną cegłę (Marc by Marc Jacobs).

Fason, model, kształt jest zupełnie dowolny . Możecie wybrać worek, lakierowaną torebkę, klasyczną torbę z rączkami lub kopertówkę. Ważne, by torba na jesień była czerwona !

GALERIA !

Czerwone buty - GALERIA!

Czerwona torebka:
Więcej o: