Nowa fryzura Agyness Deyn

Agyness Deyn znana jest od dawna ze swojego zamiłowania do krótkich fryzur. Jednak w swych eksperymentach coraz bliżej jej do chłopięcego wizerunku.

Agyness Deyn po raz kolejny zmieniła fryzurę. Wiemy już, że lubi krótkie włosy, nosi takie od dawna. Jednocześnie jednak jak każda kobieta lubi zmiany i różne eksperymenty ze swoją fryzurą. Tym razem zdecydowała się na irokeza i to dosłownie. Nadała swojemu wizerunkowi bardzo punkowy look. Można pokusić się o stwierdzenie, że odrobinę zbyt chłopięcy.

Ta pochodząca z Manchesteru modelka przeszła totalną metamorfozę. Z dziewczyny ze smażalni Fish & Chips nagle patrzyła na nas z okładki włoskiego Vogue`a . Miała króciutkie włosy w kolorze platyny i drapieżne spojrzenie. Dla Agyness, której prawdziwe imię i nazwisko brzmi Laura Hollins , rozpoczął się rozdział nowego życia. Brała udział w kampanii Armaniego, następnie podpisała kontrakt z Burberry.

Agyness wiele razy obcinała włosy stylizując przeróżne fryzury. Doskonale pamiętamy ją we wspomnianej platynowej krótkiej fryzurce, którą wiele kobiet kopiuje do tej pory. Potem był etap zupełnego ścięcia włosów. A teraz irokez z delikatnymi blond pasemkami. Widocznie chłopięcy styl pasuje jej najbardziej.

W nowej stylizacji mogliśmy zobaczyć Agyness na otwarciu pokazu Gilesa Deacona podczas londyńskiego Fashion Week . Po zakończeniu pojawiła się z kolei na imprezie.

Jak wam się podoba jej nowy pomysł?

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash NewsFot. Eastnews

Zobacz też:

Agyness Deyn klaunem?

Jak oceniasz nową fryzurę Agyness Deyn?
Więcej o: