Kate Moss w 3D

Kate Moss została gwiazdą filmu "KM3D-1" zrobionego przez Bailliego Walsha dla AnOther Magazine.

Reżyser Baillie Walsh współpracował już z modelka w 2006 roku podczas przygotowań do pokazu Alexandra McQueena podczas którego wyświetlono hologram Kate Moss. Teraz duet kontynuuje swoją współpracę nad eksperymentalnymi, wielowymiarowymi obrazami. Najnowszy film, zatytułowany "KM3D-1 " przypomina fantastyczne dzieła takich twórców, jak Ray Harryhausen, James Bidgood i Kenneth Anger.

Kase Moss - KM3D-1 w sesji do AnOther MagazineKase Moss - KM3D-1 w sesji do AnOther Magazine www.anothermag.com

Główną bohaterką "KM3D-1" jest ikona piękna, mody i modelingu supermodelka Kate Moss . Zawieszona jest w czasie i przestrzeni, jak motyl w sieci pająka. Film nakręcony został w zwolnionym tempie, co podsyca efekt zatrzymania. Ruchy Kate uchwycone są 1000 klatek na sekundę, a ona jakby płynęła we śni e. Jej twarz wygląda na zamarzniętą, ale Kate nadal zachwyca, jak sroga królowa lodu. Idealnie pasuje do fantastycznej oprawy filmów 3D.

AnOther Magazine kolejny raz przekracza bariery i przenosi czytelników w świat nowoczesnych technologii . Wraz z najnowszym numerem dostaniecie specjalne czerwono-niebieskie okulary do oglądania 3D. Prawdopodobnie niedługo nie będziemy się mogli bez nich objeść.

Kate Moss 3D - KM3D 1 - AnOther Magazine

Making of : Kate Moss 3D - KM3D 1 - AnOther Magazine

Vogue Italia w 3D

Film KM3D-1:
Więcej o: