G-Star Raw w Polsce

Dobra wiadomość dla fanów jeansów holenderskiej marki G-Star Raw. Wczoraj w warszawskiej galerii Mokotów otwarto pierwszy butik G-Star Raw w Polsce. Zobaczcie kto przyszedł.

G-Star Raw słynie ze świetnych jakościowo, modnie skrojonych jeansów, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W ofercie marki znajdziemy również linie spodni wykonanych z organicznej bawełny, oraz bluzy, t-shirty oraz dodatki - paski, buty i czapki. Hitem tegorocznej jesienno - zimowej kolekcji są jeansy z przetarciami i przebarwieniami z wszytymi szelkami i opuszczonym krokiem . Ale G-Star Raw koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu ponadczasowych, nowoczesnych, prostych i trwałych spodni, które przetrwają więcej niż jeden sezon i nie będą modne niezależnie od lokalnych trendów.

Liv Tyler i Magnus Carlson w kampanii G-Star RawLiv Tyler i Magnus Carlson w kampanii G-Star Raw materiały prasowe G-Star Raw

W ofercie warszawskiego salonu znajdziemy ubrania z najnowszej kolekcji, jak również linię jeansów sygnowaną przez Liv Tyler , która jest również twarzą tegorocznej kampanii autorstwa Antona Corbijn'a - znanego fotografa i twórcy teledysków znanego z surowych, czarno - białych, "chropowatych" zdjęć. Twarzą kolekcji jest również norweski mistrz świata w grze w szachy - Magnus Carlson.

Sprawdźcie w galerii, kto pojawił się na otwarciu warszawskiego butiku.

Więcej o: