Nowość - prostownica z keratyną

Wiele z nas używa prostownicy. Niestety częste stosowanie nie wpływa dobrze na włosy. Marka Philips proponuje nową prostownicę z płytkami ceramiczno-keratynowymi.

Prostownica Philips ProCare Keratin została stworzona przede wszystkim z myślą o kobietach, które często, a nawet codziennie używają prostownicy. Nowość Philips, jako pierwsza na polskim rynku, jest wyposażona w płytki ceramiczno-keratynowe , które mają za zadanie chronić włosy przed działaniem wysokiej temperatury.

Keratyna - stanowiąca podstawę protein skóry, włosów i paznokci - posiada bowiem naturalną zdolność odnowy komórek włosów. Rozgrzane płytki prostownicy wydzielają keratynę , która uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa. Dzięki temu włosy są lepiej chronione.

Prostownica wyposażona została także w technologię Soniczną. Przyjemne, delikatne wibracje pozwalają na równomierne rozłożenie włosów na płytkach, dzięki czemu ich struktura ma być mniej narażona na uszkodzenia, a tym samym działanie keratyny wzmocnione.

Prostownica Philips HP8361 potrzebuje 15 sekund na nagrzanie i może osiągnąć nawet 230°C! Produkt zawiera także cyfrowe, regulowane ustawienie temperatury , a także wskaźnik gotowości do pracy.

Warto wspomnieć, że posiada ona również funkcję automatycznego wyłączania po godzinie. Nie ma potrzeby martwić się więc, czy oby na pewno wyłączyłyśmy urządzenie z kontaktu.

Sugerowana cena detaliczna prostownicy Philips ProCare Keratin HP8361 - 299 PLN. Dostępna w sprzedaży od 1 października.

Więcej o: