Lauren Conrad uczy stylu

5 października ukaże się książka, w której znajdziemy porady Lauren Conrad dotyczące stylu. Celebrytka doradzi, jak zrobić perfekcyjne zakupy, co mieć w szafie, a co wyrzucić, w czym iść do pracy, do szkoły i na imprezę.

Celebrytka od dawna próbuje zdobyć silną pozycję w świecie mody. Od lat wydaje własne kolekcje dla Kohl's, z różnym powodzeniem. Wiele osób uważa je za zachowawcze, ale Lauren jest uparta. Wciąż kształci się w dziedzinie projektowania, pracuje w Teen Vogue, a teraz postanowiła radzić innym, jak mają się ubierać. 5 październiaka ukaże się jej najnowsza książka "Lauren Conrad Style" (wydawnictwo Harper Teen). Dowiemy się z niej, jak skompletować perfekcyjną garderobę , jak wybrać idealną małą czarną, t-shirt i jeansy, czym się kierować kiedy kupujemy ubrania vintage, jak dobierać dodatki i jak unikać wpadek zakupowych i czyhających na nas w sklepach pułapek. W książce znajdą się również porady dotyczące fryzury i makijażu . Z ostatniej części zatytułowanej Lifestyle dowiemy się co założyć do pracy, szkoły, na imprezę i jak się spakować na wakacje.

Na zdjęciach pochodzących z najnowszej książki, Lauren prezentuje swoje propozycje strojów na każdą okazję. Oryginalnie pod każdym znajdziemy porady i sugestie dotyczące konkretnych stylizacji. Pierwsze trzy rozdziały książki możecie przejrzeć na stronie wydawnictwa .

Przeczytałybyście książkę Lauren? Ufacie jej radom?

Jesienna kolekcja Lauren Conrad

Więcej o: