Już dziś! Hally Berry w Galerii Mokotów!

Już dziś przylatuje do Polski Halle Berry. Promować będzie swój nowy zapach "Reveal". Z fanami ma się spotkać w Galerii Mokotów w Warszawie o godzinie 16:00.

Halle Berry będzie w Polsce po raz pierwszy. Zdecydowała się na odwiedziny po ogromnym sukcesie sprzedażowym jej pierwszego zapachu "Halle" , który debiutował u nas w zeszłym roku.

Gwiazda pracuje właśnie nad nowym filmem "Dark Tide" w RPA , ale w ramach przerwy przyleci do Warszawy, by promować nowy zapach . Jak większość gwiazd nie próżnuje i musi znaleźć czas na wszystko. Tym samym dołącza do grona celebrytów, które pracują nad nowościami zapachowymi sygnowanymi swoim nazwiskiem.

Dziś o 16:00 Halle spotka się ze swoimi fanami w Galerii Mokotów w Warszawie (na scenie, "przy fontannie"). Będzie opowiadać fanom w jaki sposób angażuje się w prace nad perfumami. Odwiedzi też perfumerię Douglas , w której najnowszy zapach będzie promowany.

Reveal to zmysłowa kwiatowo-drzewna kompozycja, stworzona we współpracy z Richardem Herpin. Otwiera się świeżymi nutami owocowymi. Wyczuć można również zapach ulubionego kwiatu Halle, delikatnej mimozy , harmonijnie miesza się on z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką. W eleganckim sercu wyczuwalny jest zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli. W bazie obecne są nuty wetiweru, drzewa kaszmirowego i piżmu.

- Nuta głowy: mimoza, brzoskwinia, melon miodowy, czerwona porzeczka

- Nuta serca: kwiat irysa, kwiat plumerii, płatki neroli

- Nuta bazowa: trawa wetiwer, drzewa kaszmirowe, piżmo

Premiera perfum Halle BerryPremiera perfum Halle Berry Premiera perfum Halle Berry

Na spotkanie może przybyć każdy, ponieważ ma ono charakter otwarty. Jest to absolutnie niepowtarzalna okazja, by osobiście zobaczyć gwiazdę światowego formatu!

Relacja ze spotkania z aktorką już jutro na luli! Zapraszamy!

Zobacz też:

Nowy zapach Jesusa del Pozo

Więcej o: