Futra w wydaniu Custo Barcelona

Najnowsza kolekcja marki Custo Barcelona została nazwana Hairy Metal. Ta mocna, energetyczna i nowoczesna propozycja to niesamowita gra kontrastów i pochwała dla niezwykle modnego futra.

Kolekcja Custo Barcelona zachwyca różnorodnymi grafikami zainspirowanymi metalami ciekłymi jak: rtęć, topione srebro, gorące żelazo czy cyna. Pojawiają się też barwy metaliczne jak: brąz, antyczne lub oksydowane złoto, stal, fiolet i szafir w trochę, jakby zakurzonych odcieniach. Sylwetka jest architektoniczna , ale zarazem kobieca i zmysłowa. Choć jest luźna, to jednocześnie podkreśla linię ciała. Zmysłowe tkaniny idealnie dopasowują się do sylwetki.

Najważniejszym elementem kolekcji są niezwykle modne sztuczne futra , które pojawiają się w wielu wariantach. Różna długość włosia i nowoczesne odcienie tworzą nowe efekty graficzne: faliste lub geometryczne. Futro zostało wykorzystane również jako wykończenie. Pojawia się nawet na butach i torbach przeplatając się ze skórą, wełną i dzianiną. Oczywiście w kolekcji nie mogło zabraknąć drugiego materiału sezonu - skóry . Błyszcząca metaliczna skóra została zastosowana w cienkich paskach podkreślających talię, mocno dopasowanych spodniach oraz w ozdobnych elementach patchworkowych.

GALERIA !

Custo Barcelona (jesień/zima 2010/2011)Custo Barcelona (jesień/zima 2010/2011) fot. mat. prasowe

Kolorowe futra Custo Barcelona:
Więcej o: