Heidi Klum żegna się z Aniołkami VS

Po 13 latach modelka Heidi Klum kończy współpracę z Victoria's Secret i nie wystąpi w listopadowym pokazie marki.

Podczas Paris Fashion Week 37-letnia modelka powiedziała, że postanowiła zdjąć skrzydła aniołka i rozstać się z marką Victoria's Secret. Heidi nie wystąpi w tegorocznym wielkim show VS.

Wszystkie dobrze rzeczy muszą się skończyć. Będę zawsze kochała Victoria's Secret . To był absolutnie niesamowity czas." - powiedziała Heidi.

Heidi Klum jest jednym z flagowych aniołków VS. Współpracowała z Victoria's Secret przez 13 lat. Od 2002 była gospodarzem pokazów , jednak w tym roku nie pojawi się na wybiegu i ustąpi miejsca młodszym. Hedi ma już 37 lat i urodziła 4 dzieci. Nadal wygląda niesamowicie i mogłaby występować na wybiegu, ale nie musi. Sukces jej programu "Project Runway " zapewnia jej wystarczający rozgłos i zarobki. Postanowiła więc opuścić szeregi Victoria's Secret.

Heidi Klum - pokaz Victoria's SecretHeidi Klum - pokaz Victoria's Secret Heidi Klum fot. EAST NEWS

Przedstawiciele amerykańskiej marki w ubiegłym roku powiększyli szeregi Aniołków i wybrali nowe modelki do swojej grupy. Do elitarnego grona VS dołączyły: Emanuela de Paula , Lindsay Ellingson , Candice Swanepoel , Rosie Huntington-Whiteley i Chanel Iman . To był doskonały ruch, bo Miranda Kerr i Doutzen Kroes są w ciąży i nie wystąpią w pokazie, a Heidi odchodzi. Rola szefowej przypadnie więc albo Adrianie Limie , albo Alessandrze Ambrósio , choć wyróżniona może również zostać, któraś z nowych twarzy. Na kogo stawiacie?

Więcej o: