Gwiazdy bez makijażu - Jessica Alba

Jessica Alba wybierając się na zakupy rezygnuje z makijażu. Ciemne, przeciwsłoneczne okulary również uznała za zbędne - i całkiem słusznie!

Pisaliśmy niedawno o pięknej Rosario Dawson , która zupełnie bez makijażu buszowała po sklepach Mediolanu. Uśmiechnięta, chętnie dawała się fotografować. Czuła się swobodnie i wyglądała naprawdę wspaniale.

Jessica Alba jest kolejnym przykładem tego, że niektóre kobiety nie potrzebują kamuflażu, aby wyglądać ładnie i świeżo. Gwiazda parę dni temu wybrała się wraz ze swoją mamą na zakupy. Podobnie jak jej koleżanka z branży nie kryła się przed wścibskimi obiektywami paparazzi.

Aktorka ma 29 lat , ale z łatwością mogłaby się ubiegać o rolę nastolatki. Jej regularne rysy twarzy i dziewczęcy urok nie potrzebują żadnych "ulepszeń". Swą urodę najpewniej również zawdzięcza egzotycznej mieszance: ojcu z pochodzenia Meksykaninowi, mieszkającemu od zawsze w Kalifornii oraz matce, która ma francuskie i duńskie korzenie.

Większość gwiazd bez makijażu jest zupełnie nie do poznania. W przypadku aktorki nie mamy z tym najmniejszych problemów. Możemy jej śmiało pogratulować. Tak prawdziwie piękna i naturalna uroda zasługuje na uznanie.

Jessica AlbaJessica Alba Fot. Eastnews

Jessica AlbaMILTON VENTURA/BROADIMAGE/EAST NEWS/Milton Ventura/Broadimage

Zobacz też:

Gwiazdy bez makijażu - Rosario Dawson

Jak podoba ci się Jessica Alba bez makijażu?
Więcej o: