Madonna bez retuszu!

Zdjęcia Madonny z jesiennej kolekcji Dolce & Gabbana zachwyciły cały świat. Faktycznie - wyretuszowane wyglądają świetnie. Zobaczcie gwiazdę bez obróbek graficznych.

Madonna na zdjęciach wciela się w gospodynię domową. Kampania miała być kontynuacją historii z poprzedniego sezonu. Tym razem wciela się w rolę zwykłej kobiety, która sprząta gotuje, prowadzi gospodarstwo, robi zakupy na targu i opiekuje się dziećmi.

Wszystko prezentowało się naprawdę wspaniale. I stroje, i konwencja zdjęć, która wręcz przenosiła nas w inną czasoprzestrzeń. Piękna była też sama Madonna, która na zdjęciach wygląda wciąż na 15 lat mniej.

Niestety w sieci pojawia się coraz więcej niewyretuszowanych zdjęć gwiazdy. Madonna trzyma dobrą formę, ale niestety wiecznie młoda nie będzie. Można wiele ukryć makijażem, fryzurą, strojem i światłem . Najwięcej jednak oczywiście komputerowym retuszem. Piosenkarka ma 52 lata. Niestety nieubłagany czas i na niej odcisnął swe piętno. Dłonie są tą częścią ciała, która starzeje się szybciej niż inne. Efekty tego są niestety widoczne.

Zobaczcie różnicę:

Zobaczcie też:

madonna nakręciła reklamę Miu Miu

Jakie jest twoje zdanie o zdjęciach Madonny bez retuszu?
Więcej o: