Superbohaterki Versace - wideo!

Wyznacznikiem naszych czasów jest łączenie mody z najnowszymi technologiami. Nie wystarczają już nam zdjęcia. Coraz częściej wybieramy wideo.

Firmy i wydawnictwa szybko zauważyły ten trend i natychmiast zaczęły odpowiadać na nasze potrzeby produkując krótkie filmy z backstage'u sesji , czy prezentujące kolekcję . Nawet słynny sklep Net-A-Porter zaczął produkować filmy prezentujące sprzedawane produkty.

Początkowo marki wydawały pieniądze na filmy reklamujące perfumy przypominające Hollywoodzkie produkcje. Występowały w nich gwiazdy, a całość była na niezwykle wysokim poziomie. Później pojawiły się foto-kody w czasopismach umożliwiające obejrzenie kulisów sesji zdjęciowych, czy ekskluzywnych filmów. Firmy zaczęły tworzyć również własne produkcje. Karl Lagerfeld wyreżyserował kilka filmów naprawdę wartych uwagi, firma Missoni zaprezentowała w wideo swoją rodzinę, a film marki Belle Sauvage przeniosła widzów w futurystyczny świat.

Modelgeddon: Love Magazine Modelgeddon: Love Magazine  fot. YT

Magazyn Love od pewnego czasu uświetnia swoje sesje zdjęciowe materiałem filmowym . Najnowsza produkcja Katie Grand została zatytułowana Modelgeddon . Powstała we współpracy z Jamesem Limą i firmą Versace. Modelki, Alessandra Ambrosio , Julie Ordon , Claudia Mason i Ana Beatriz Barros ubrane w stroje włoskiej wcielają się w superbohaterki wchodzące do miasta LOVE.

Niektórym wideo się podoba, inni uważają, że jest zupełnie bezsensowne. Jest w nim dużo inspiracji z różnych produkcji - miasto przypomina "Incepcję" , bohaterki "Aniołki Charliego", a kopniaki choćby Umę Thurman z "Kill Bill". Jednak mimo to trzeba przyznać, że ubrania zostały naprawdę bardzo dobrze zaprezentowane, a przecież końcu o to chodziło.

Jak Wam się podoba?

Modelgeddon: Love Magazine & Versace Movie Collaboration

Więcej o: