Bombshell Fantasy Bra - stanik warty miliony!

Adriana Lima powróciła do szeregów Victoria's Secret i od razu dostąpiła największego zaszczytu. W tym roku to ona zaprezentuje najnowszy Fantasy Bra.

Brazylijska modelka powraca do modelingu, bo urodzeniu dziecka - córki Valentiny. Po kilku miesiącach nieobecności na wybiegach będziemy ją mogli zobaczyć 30 listopada podczas corocznego pokazu Victoria's Secret w przepięknym staniku wartym majątek .

Co roku podczas każdego pokazu słynnej amerykańskiej marki bieliźnianej jedna z modelek prezentuje niezwykle drogi stanik nazwany Fantasy Bra . Zwykle kosztuje on kilka milionów dolarów i jest zrobiony z drogich, szlachetnych kruszców i kamieni szlachetnych. W tym roku wzór wszystkich będzie zwrócony na Adrianę , jednak nie po raz pierwszy. Brazylijka dostąpiła tego zaszczytu już w 2008 roku prezentując kolekcję na 2009.

Victoria's Secret Fantasy Bra 2009 - Adriana LimaVictoria's Secret Fantasy Bra 2009 - Adriana Lima fot. mat. prasowe

Tegoroczny Fantasy Bra zostanie po raz pierwszy pokazany 20 października podczas eventu na Herald Square. Modelka Adriana Lima zaprezentuje Bombshell Fantasy Bra wart 2 miliony dolarów. Stanik wykonany został z 2000 diamentów, szafirów i topazów oprawionych w 18-karatowe złoto. Zaprojektowany został przez Damiani specjalnie dla marki Victoria's Secret.

W ubiegłym roku drogocenny stanik zaprezentowała Marisa Miller , jednak nie podobał się on krytykom. Myślicie, że najnowszy model nazwany Bombshell Fantasy Bra ma szansę podbić ich serca? Podoba się Wam ?

Najbardziej podoba mi się stanik:
Więcej o: