Romantyczna Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen jest jedną z najbardziej wszechstronnych modelek naszych czasów, a jej udział w kampanii Harry Winston jest doskonałym dowodem na to.

Dunka w jednej chwili potrafi zmienić się w zupełnie inną kobietę. Seksowną w kreacjach Stelli McCartney, rockową buntowniczkę w Balmain i klasyczną elegantkę w Chanel. Jest prawdziwym kameleonem modelingu .

Niektórzy nie lubią jej za zbyt męski styl, ale Freja potrafi być również romantyczna , co udowodniła w najnowszej reklamie biżuterii Harry Winston . Wydawałoby się, że Freja kompletnie nie pasuje do konserwatywnej marki z tradycjami, zwłaszcza do linii biżuterii ślubnej, ale pomysł na ubranie jej w suknię z welonem był idealny. Freja wygląda pięknie . Ma troche podpuchnięte oczy, jakby była zaspana lub zmęczona oraz delikatnie rozwiane włosy. Jednak najbardziej przyciąga jej promienny uśmiech szczęśliwej, młodej małżonki. Zdjęcie jest błogie, radosne i pełne szczęśliwe, a Freja wreszcie mogła się pokazać z innej strony.

Duńska modelka zwykle jest wybierana do roli chłopczycy lub buntowniczki . Ubrana w sukienki zwykle wygląda, jak przebrana lalka, która nie pasuje do danej sceny. Lepiej czuje się w ostrzejszych rolach i nie przysparza jej to fanów, choć powoli się to zmienia dzięki protekcji samego Lagerfelda , który zaczął ją promować w swoich kampaniach i projektach.

Zobaczcie różne twarze duńskiej modelki - GALERIA !

Więcej o: