Kolekcja South Park i JC/DC

Jean-Charles de Castelbajac stworzył JC/DC by JC de Castelbajac - kreatywną, pop-rockową, zabawną i kolorową markę dla młodego pokolenia. Najnowsza kolekcja zainspirowana została słynną kreskówką.

Znany projektant twierdzi, że jest legalnym synem Rock 'n' Rolla i nie czuje za bardzo hip hopu, ani tej subkultury młodzieżowej. Jednak po wtajemniczeniu w tę stylistykę przez Keitha Harringa , amerykańskiego artystę zdecydował się stworzyć markę dla młodzieży . Początkowo kolorowe kreacje, które nosili m.in. LL Cool J i Jay-Z tworzył pod własnym nazwiskiem, ale w tym roku zadebiutował z marką JC/DC - JC/DC by JC de Castelbajac . Głównym założeniem marki jest sprzedawanie taniego luksusu - maksymalna kreacja i jakość za przystępną cenę.

Podsumowując, luksus, który rymuje się z demokracją. - powiedział ean-Charles de Castelbajac.

Kolekcja inspirowana kreskówką - South Park marki JC/DC by JC de CastelbajacKolekcja inspirowana kreskówką - South Park marki JC/DC by JC de Castelbajac jcdcstore.com

Najnowsza kolekcja JC/DC jest spełnieniem marzeń dla fanów kultowej kreskówki "South Park ". Rysunki czterech ośmiolatków z miasteczka South Park w stanie Kolorado oraz innych mieszkańców znanych z serialu ozdobiły sukienki, T-shirty, swetry, kurtki i szaliki. Zwykle w sklepach można było znaleźć tylko koszulki oraz czapki z ulubionymi bohaterami kreskówki i więcej było propozycji dla panów, ale Jean-Carles de Castelbajac zadbał również o panie . W jego linii JC/DC znajdziecie sukienki , spódnice a nawet legginsy z kolorowymi grafikami Erica (bardziej znanego jako Cartman), Stana, Kyle'a i Kenny'ego. Limitowana linia ubrań dostępna jest w butiku marki .

Jak podoba się Wam kolekcja inspirowana słynną kreskówką? GALERIA !

Jean-Charles de Castelbajac i LEGO

Kolekcja South Park JC/DC:
Więcej o: