Kolekcja torebek Chanel - jesień/zima 2010/2011

Oglądając zdjęcia z pokazów mody rzadko udaje się dostrzec dodatki, a torebki z lodowej kolekcji Chanel są naprawdę warte uwagi.

Podczas pokazu kolekcji na jesień/zimę marki Chanel jej dyrektor artystyczny i główny projektant Karl Lagerfeld przeniósł widzów do krainy lodu . Na środku wybiegu stała wielka "góra lodowa", a modele i modelki wyszli w futrzanych kreacjach. Następnie zaprezentowane projekty były również utrzymane w zimowej stylistyce - białe zestawy przypominające stroje śnieżynek, czy eleganckie żakiety ozdobione kawałkami futra a do tego idealnie dopasowane torebki .

Projekt: Chanel (jesień/zima 2010/2011)Projekt: Chanel (jesień/zima 2010/2011) Chanel fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Torebki z kolekcji Chanel zrobione zostały ze skóry, tweedu i futra . Większość przypomina klasyczne modele tej marki. Pojawiły się charakterystyczne przeszycia , jak i łańcuszki zamiast rączek. Spośród propozycji wyróżniają się lodowe kopertówki oraz delikatne, jakby ośnieżone torebeczk i na łańcuszkach. Warto przyjrzeć się też torebkom z tweedu połączonego z futrem i cieniowanej , jakby umoczonej w farbie klasycznej torbie Chanel.

Projektanci Chanel stworzyli różnorodną kolekcję torebek, które doskonale pasują do jesienno/zimowych kreacji, ale większość z nich jest niestety jednosezonowa . Futrzane torebki Chanel raczej nie będą pasować do letnich stylizacji.

GALERIA !

Więcej o: