Natalia Vodianova reklamuje perfumy Oriflame

Natalia Vodianova rozpoczęła współpracę z firmą Oriflame. Została twarzą nowego zapachu Midnight Pearl.

Natalia Vodianova jest jedną z najbardziej znanych i cenionych modelek na świecie. Wielokrotnie pozowała dla Vogue'a. Na swoim koncie ma również ponad 175 pokazów dla takich projektantów jak Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Chanel czy Calvin Klein. Osiągnęła sukces o jakim marzą dziewczyny z całego świata i wciąż bierze udział w wielu projektach reklamowych. Jej nieprzeciętna uroda nie przemija. Właśnie z tego powodu tym razem firma Oriflame zdecydowała się nawiązać z nią współpracę.

Uzasadnienie jest proste:

Klasyczna uroda Natalii Vodianovej idealnie pasuje do Midnight Pearl. Oddaje ich tajemniczość i ponadczasowe piękno, które nigdy nie przemija. Jej przyciągające spojrzenie sprawia, że jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Urzeka również jej historia, która przypomina sen. Sen który się spełnił. Ze straganu z owocami na rosyjskiej prowincji trafiła bezpośrednio na najważniejsze wybiegi w Paryżu".

Poza tym sławne osoby często są traktowane jak ktoś warty naśladowania. To właśnie dlatego marki kosmetyczne decydują się na współpracę z nimi. Często chcemy utożsamiać się z gwiazdami. Oriflame uznał, że Vodianova idealnie będzie spełniała tę rolę. W tym przypadku to zapach ma stać się tego rodzaju łącznikiem na który każdy może sobie pozwolić, by poczuć się wyjątkowo.

Zobaczcie też:

Świetlisty puder Guerlain - Perły Meteorytów

Co myślicie o tej decyzji?
Więcej o: