Anja i Daria promują dzianiny H&M!

"Get warm" tak zatytułowana została najnowsza sesja reklamowa znanej sieciówki H&M, w której wystąpiły Daria Werbowy i Anja Rubik.

Marka H&M idealnie wpasowuje się w każdy okres. Wraz z początkiem chłodniejszych dni przypomina o dzianinach , które nie muszą być szare i ponure, a wręcz odwrotnie - kolorowe, a przede wszystkim ciepłe. Swetry, szaliki, rajstopy i skarpety szwedzkiej marki są radosne, kolorowe i idealne na jesień i zimę. Głównym kolorem kolekcji "Get Warm " jest granat, który zestawiono z czernią (bardzo modne połączenie), bielą, szarościami i odcieniami czerwieni. Pojawia się też kolor sezonu - beż. W kolekcji H&M nie mogło bowiem zabraknąć najnowszych trendów.

'Get warm' H&M - Anja Rubik"Get warm" H&M - Anja Rubik fot. mat. prasowe H&M

Wzorzyste swetry i skarpety w tym sezonie można zestawiać na różne sposoby. Daria i Anja wdzięcznie prezentują kolorowe swetry, zestawione z rajstopami i długimi skarpetami. Do tego pasujące, czasem wręcz identyczne szaliki. To nic nowego i wiele razy już widzieliśmy podobne projekty, ale "Get Warm" H&M, jak każda sesja tej marki przyciąga uwagę. Dwie uśmiechnięte modelki, szatynka i blondynka (Anja ma przedłużone włosy) ubrane w dzianinowe zestawy wyglądają naprawdę dobrze.

Co jest takiego w kampaniach H&M, że przyciągają uwagę? Modelki? Nie, przecież znamy je z innych kampanii. Prezentowane modele? To również nie to. Swetry są klasyczne, ale patrząc na zdjęcia od razu chciałabym mieć kilka z nich w swojej szafie. Najbardziej podoba mi się kolorowy kardigan , który ma na sobie Anja. A Wam, który podoba się najbardziej ?

GALERIA !

Więcej o: