Torba Marc by Marc Jacobs

Jesienne i zimowe stylizacje nie muszą być ciemne i ponure. Projektanci zachęcają do żywszych zestawień i kolorowych toreb.

Jednym z propagatorów żywych barw i pięknych, kolorowych zestawień jest Marc Jacobs . Jego projekty niezależnie, czy tworzone dla jego własnej marki, czy Louis Vuitton są barwne i zachwycające. Marc Jacobs odrzuca minimalizm zachęcając do wesołej zabawy modą, a jego najradośniejszą marką jest młodzieżowa linia Marc by Marc Jacobs.

W kolekcji Marc by Marc Jacobs znaleźliśmy czarną torbę z zadrukowaną w kolorowy wzór. Materiał jest dodatkowo poprzeszywany czarną nicią. Nie jest to tradycyjne pikowanie , bo zamiast figur geometrycznych torbę ozdabiają litery z logo marki. Z przodu umieszczono czerwoną plakietkę z logo przymocowaną złotymi nitami. Torba Marc by Marc Jacobs to doskonały dodatek na co dzień, jak i na weekendowy wyjazd. Doskonale będzie ożywiać nawet najsmutniejsze jesienno-zimowe stylizacje. My proponujemy zestawić ją z czarnym płaszczem lub kurtką i kolorowymi dodatkami - szalikiem, rękawiczkami i czapką.

Torbę można kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter . Kosztuje 180 euro .

Jak Wam się podoba?

Więcej o: