Dwie twarze jednej modelki

W listopadowym numerze szwedzkiego wydania Elle pojawia się sesja z Anne Vyalitsyną w roli głównej. Jedna kobieta - ale dwie inne twarze. Zobaczcie!

Anne Vyalitsyna to 24-letnia modelka pochodząca z Rosji. Znana jest przede wszystkim z tego, że przez pięć lat z rzędu jej zdjęcia w strojach kąpielowych gościły na stronach Sports Illustrated.

Kiedy miała 15 lat, wygrała casting na nową twarz dla MTV, organizowany przez światową agencję mody IMG . Po sześciu miesiącach występowała już dla Anny Molinari, ChloAŠ i Sportmax. A niedługo później dla takich projektantów jak Alexander McQueen, Prada, Calvin Klein, Christian Lacroix, Gucci, Dolce & Gabbana, Fendi, Emanuel Ungaro i wielu innych.

Jej twarz pojawiała się wielokrotnie na okładkach czasopism modowych. Tym razem pojawiła się w najnowszym numerze szwedzkiego numeru Elle.

Mówi się, że najlepsze modelki to takie, które na każdym zdjęciu wyglądają inaczej. Anne w jednej sesji na dwóch różnych zdjęciach jest nie do poznania. Świadczy to o tym jak wielkie znaczenie ma w takich przypadkach makijaż. Stanowi on ramę dla obrazu, którym jest modelka. Niesamowite, że kiedy akcent pada na oczy jest to zupełnie inna kobieta, niż ta której makijaż typu nude przyozdabia najmodniejsza w tym sezonie pomadka w mocnym, czerwonym kolorze.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Jak podoba wam się Anne?

Zobacz też:

Stylista radzi jak zrobić fryzurę prosto z wybiegu

W którym z makijaży modelka podoba Ci sie bardziej?
Więcej o: