40 okładek na 40 urodziny!

Redakcja Zeit Magazine obchodzi jubileusz istnienia i uświęciła tę okazję 40 okładkami z Claudią Schiffer w roli głównej.

Ostatnio wspominaliśmy o zatrudnianiu supermodelek z lat 90., które są nie tylko rozpoznawalne oraz piękne, ale mają również ogromne doświadczenie w modelingu . Pozowały do setki, a nawet i pewnie tysiąca zdjęć dzięki czemu potrafią dostosować się do roli, fotografa, czy prezentowanej stylizacji. To jedna z ich przewag nad młodymi, niedoświadczonymi modelkami, które na każdym zdjęciu mają tę samą minę.

Claudia Schiffer należy do grona "starej" gwardii, która zamieniła znaczenie modelingu. Jest jedną z najbardziej znanych niemieckich modelek, dlatego nic dziwnego, że została wybrana jako twarz obchodów 40-lecia Zeit Magazine . Jednak sesja była nietypowa, a modelka stanęła przed nie lada wyzwaniem. Ekipa musiała wybrać 40 zdjęć na okładki , a zwykle z kilkudziesięciu wybiera się kilka. Wybrane fotografie nie dość, że musiały być najlepsze, to jeszcze chociaż minimalnie się od siebie różnić. Claudia musiała więc robić różne miny, przybierać ciekawe pozy, co jej się znakomicie udało. Udowodniła, że jest prawdziwym kameleonem.

Trudne zadanie miał również fotograf - Frederike Helwig , ale on również znakomicie sobie poradził. Zdjęcia są naprawdę ciekawe. Które podoba się Wam najbardziej?

Zobaczcie 40 okładek Zeti Magazin - GALERIA !

Więcej o: