Manicure w kolorach szarości!

Nie wszystkie jesteśmy przekonane do tej kolorystyki - jednak szary lakier wciąż jest niezwykle modny. Jesienne trendy tego sezonu tylko to potwierdzają.

Odcienie szarości na paznokciach wciąż królują . Z mniejszą lub większą intensywnością są jednymi z najmodniejszych kolorów lakierów do paznokci również w tym sezonie.

Zainteresowanie szarościami rozpoczęło się dwa lata temu, potem kolor powrócił, kiedy to dom mody Preen w swojej wiosenno-letniej kolekcji zastosował zimne barwy nie mające nic wspólnego z kwiecistą, słoneczną i barwną wiosną czy latem.

Wydawać, by się mogło, że trend szarości powoli będzie ustępował innym . Z lakierami do paznokci jest bowiem często tak, że to, co w jednym miesiącu jest hitem - w drugim jest wręcz nie wskazane. Tymczasem modny szary trend tylko się umocnił!

Wybór jest dość duży, dlatego możesz znaleźć coś odpowiedniego na każdą okazję. Oczywiście do ciebie należy decyzja, czy wolisz kolor ciemniejszy, czy jaśniejszy. Na dzień polecamy bardziej matowy, na wieczór możesz zdecydować się na bardziej perłowy lakier.

Jest stonowany i elegancki. Jako neutralny odcień - świetnie sprawdza się na krótkich paznokciach.

Nietypowo: szary lakier do paznokci na letni sezonNietypowo: szary lakier do paznokci na letni sezon kolaż Lula.pl

Na kolażu: lakier Birthday Babe OPI, ok. 40 zł (opinails.pl); srebrny lakier MAC, ok. 50 zł ; szary lakier StarGazer, 9,90 zł (rockmetalshop.pl); lakier Give Me The Moon OPI, ok. 40 zł ; lakier Kyoto Pearl OPI, ok. 40 zł ; lakier Inglot , 18 zł (amora.pl); szary lakier Konad, 13,42 zł (ekobieca.pl); lakier Artdeco 285, 35 zł (kremoteka.pl); lakier Moon Over Bumbai OPI, ok. 40 zł .

Zobaczcie też:

Kasia Zielińska twarzą nowej polskiej marki kosmetycznej

Jak podoba ci się szary kolor na paznokciach?
Więcej o: