Męski zapach dla kobiet?

Podobają wam się męskie perfumy? A Może lubicie, te, które przypominają wam waszego chłopaka? Kate Walsh wpadła na pomysł stworzenia męskiego zapachu...dla kobiet.

Kate Walsh - aktorka znana miedzy innymi z roli dr Addison Montgomery Shepherd w serialu Chirurdzy zakończyła właśnie pracę nad swoim pierwszym zapachem.

Perfumy nazywają się Boyfriend , a to dlatego, że zapach jest właściwie bardziej męski, mimo, że przeznaczony dla kobiet.

Aktorka wpadła na ten pomysł po rozstaniu z ukochanym mężczyzną. Tak bardzo brakowało jej jego zapachu w związku z czym wpadła na pomysł, by zakupić w perfumerii butelkę z zapachem, który on używał.

Czy kiedykolwiek brakowało ci zapachu twego mężczyzny na skórze? Cóż...Mi tak. To właśnie dlatego wpadłam na pomysł stworzenia tych perfum. zapach inspirowany nim - przeznaczony dla nas - mówi Kate.

Zapach zawiera intensywne nuty konwalii, ciemnej śliwki , mirry i jaśminu.

Jak na razie zapach będzie dostępny od listopada w Stanach Zjednoczonych. Czy dotrze do Polski? Tego na razie nie wiemy. Z pewnością będziecie mogły je jednak zakupić droga internetową.

Zobacz też:

Katy Perry w reklamie swojego nowego zapachu

Więcej o: