Pięć piękności w Vogue Spain

Pięć pięknych modelek wspólnie na jednym zdjęciu. Okładka listopadowego Vogue Spain wyróżnia się na tle pozostałych magazynów o modzie.

Zbiorowe zdjęcia zawsze są ciekawe . Kilka pięknych modelek pozujących razem to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi - klienta i odróżnienie się od konkurencji. Hiszpańska redakcja "biblii mody" zdecydowała się na ten krok i trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę spektakularny .

Caroline Trentini , Iselin Steiro , Toni Garrn , Kasia Struss i Anne Vyalitsyna ubrane w wieczorowe kreacje z kolekcji najważniejszych projektantów pozowały przed obiektywem Victora Demarcheliera . Wszystkie mają proste fryzury - włosy zostały gładko zaczesane i spięte w kok oraz delikatne makijaże. Eleganckie wyjściowe kreacje zostały ozdobione prostymi naszyjnikami.

Zdjęcie z okładki opisano słowami, że oto są nowe kobiety , które mieszają najodważniejsze trendy sezonu - cętki oraz złoto. Są pewne siebie, eleganckie oraz kobiece. Podkreślają swoje atuty i nie boją się zmysłowości. Podoba się Wam ten styl?

''Nowe kobiety'' z Vogue Spain:
Więcej o: