Willow Smith wygryzie Rihannę?

10-letnia córka Willa i Jady Pinkett Smith jest jednym z bardziej wyrazistych dzieci showbiznesu. Gra w filmach, śpiewa, ale to jej sposób ubierania się zwraca największą uwagę mediów.

Willow Smith jest kolejnym dzieckiem, które dzięki znanym rodzicom szybko obeznało się z czerwonym dywanem i błyskami fleszy. Ale nie wszystkie dzieci w tym wieku tak szybko wiedzą, czego chcą. Willow idąc śladami taty już kilkukrotnie grała w filmach, ale to muzyka i moda są jej największą pasją. Dziewczynka wielokrotnie wyrażała swoje uwielbienie dla Lady Gagi i Rihanny. Nie są to tylko puste słowa. Podobnie jak one, Willow jest bardzo odważna w kwestii stylu. Miesza sportowe ubrania, falbanki i cętki, a do tego zwariowane dodatki i fantazyjne fryzury. Jej bezkompromisowy styl jest różnie odbierany. Niektórzy uznają, że jest bezkompromisowy i wizjonerski, inni, że jest tandetny i niedorzeczny. Emocje trochę opadły, kiedy okazało się, że za stylem zarówno jej jak i jej brata stoi stylistka Rihanny. Sposób ubierania się Willow nie jest więc takim wyrazem spontaniczności i dziecięcej fantazji, jak wielu chciałoby sądzić. AP/Nick Ut

Panna Smith nosi ubrania najbardziej znanych projektantów, regularnie uczęszcza na tygodnie mody i siada na uprzywilejowanych miejscach. Od "dawna" planuje stworzyć własną kolekcję, a tymczasem ukazał się jej debiutancki teledysk "Whip My Hair" , w którym widzimy energetyczną i profesjonalnie podchodzącą do sprawy dziewczynkę.

kolaż Lula.pl

Zobaczcie teledysk Willow. Co o niej sądzicie?

Więcej o: