Gwiazdy bez makijażu - Alessandra Ambrosio

Parę dni temu Alessandra Ambrosio wybrała się wraz z córeczką na halloween'ową farmę w Beverly Hills.  Znana modelka zupełnie nie przejmowała się brakiem makijażu.

Dla krótkiego przypomnienia - Alessandra Ambrosio jest brazylijską modelką włoskiego pocgodzenia. Sławna stała się w latach 90. podobnie jak jej rodaczki: Gisele Bundchen, czy Adriana Lima. Dziś najbardziej znana jako jedna z "Aniołków" Victoria's Secret. Tyra Banks nazwała ją przyszłością modelarskiego świata. Jest twarzą takich marek jak: Next , czy Armani . Chwile przerwy w pracy zawodowej zrobiła sobie kiedy zaszła w ciążę. Jednak po urodzeniu córeczki szybko wróciła.

Modelka jest kolejną kobietą, która bez makijażu czuje się zupełnie swobodnie . Nie ma w tym nic dziwnego - jest w końcu piękną i zgrabną kobietą. Słusznie oceniała ją Tyra Banks. Alessandra bowiem nie jest dość nietypową pięknością . Jej twarz ma w sobie coś interesującego. W każdej stylizacji potrafi wyglądać inaczej. Wszystko się zgadza . Czy jednak nie odnosicie wrażenia, że bez makijażu jest całkiem zwyczajną dziewczyną - podobną do wielu z nas?

GIOVANNI / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Giovanni / Splash News

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też:

Megan Fox bez makijażu

Jak podoba wam się Alessandra bez makijazu?
Więcej o: