Drugie zdjęcie Lanvin dla H&M

Kolejne zdjęcie z kampanii Lanvin for H&M trafiło do sieci. Macie jeszcze cierpliwość, czy już Was to irytuje?

Firma H&M zdecydowała się na kampanię teaserową , dzięki której podtrzymują zainteresowanie klientów. Informacje są dawkowane i co jakiś czas dodawany jest kolejny element. W przypadku wcześniejszych limitowanych kolekcji H&M pokazywano zajawkę kreacji, podawano ceny i każdy konsument mógł wybrać rzeczy dla siebie. Teraz jest inaczej . Kolekcja Lanvin for H&M trafi do sklepów za niecały miesiąc, a my nadal nie wiemy, co Alber Elbaz zaprojektował dla znanej sieciówki.

W sieci pojawiło drugie zdjęcie z kampanii reklamowej, która miała zostać zaprezentowana 2 listopada. Jak widać H&M nie trzyma się oficjalnych dat. Podobnie było z ogłoszeniem współpracy. Najpierw zorganizowano niezwykle ciekawą zgadywankę , która mogła stać się wciągającą zabawą, ale zbyt wczesna informacja o tym, kto będzie kolejnym projektantem popsuła świetny pomysł. Brak spójności, coraz większe zniecierpliwienie konsumentów i irytujący brak informacji sprawia, że efekt kampanii może być przeciwny do zamierzonego - konsumenci mogą się znudzić tym, że H&M z nimi "pogrywa".

Na szczęście dla firm odzieżowych tak modzie bywa, że świetne projekty obronią się same , a kolekcja Lavin for H&M zapowiada się ciekawie. Sukienki bardzo przypominają styl Elbaza znany z francuskiego domu mody Lanvin. Na drugim zdjęciu Natasha Poly będąca twarzą kampanii ma na sobie sukienkę z falbanami uszytą z materiału w różowe kwiaty. Druga modelka prezentuje kreację w kolorowe róże. Falbany, bufki i eleganckie kroje będą przeważać w kolekcji. Jak Wam się podoba?

Pierwsze zdjęcie z kampanii Lanvin for H&M !

Kolekcja Lanvin for H&M

Lanvin dla H&M!

Kampania teaserowa Lanvin for H&M:
Więcej o: