Lookbook McQ by Alexander McQueen

Najnowsza kolekcja McQ by Alexander McQueen na jesień/zimę 2010/2011 to luksusowa wersja stylu buntowników.

Wielu fanów Alexandra McQueena kojarzy tylko i wyłącznie jego ostatnie kolekcje z pięknymi, architektonicznymi i futurystycznymi kreacjami. A szkoda, bo debiutancka kolekcja Lee była zupełnie inna. Nazywano go " modowym buntownikiem ", bo dzielił tron brytyjskiej, awangardowej mody z Vivienne Westwood .

Młodzieżowa linia McQ jest właśnie w tym stylu. Koncepcja marki odwołuje się do anarchii, rebelii i rewolucji, które łączone są z sezonowymi tendencjami i stylistyką. McQ wykracza poza generacje i łamie bariery geograficzne tworząc nowe zasady i nowe wpływy. W kolekcjach młodzieżowej marka Alexandra McQueena sprawia, że punk i grunge spotykają się z wysoką modą .

Lookbook McQ by Alexander McQueen (jesień/zima 2010/2011)Lookbook McQ by Alexander McQueen (jesień/zima 2010/2011) fot. mcq

Kolekcja na jesień/zimę 2010/2011 została zainspirowana latami 90. i panowaniem stylu grunge. Projektantka Pina Ferlisi , która projektuje pod okiem Sarah Burton , postawiła na intrygującą mieszankę wzorów, barw i materiałów. Paski, patchwork, kwiaty zestawione zostały z denimem, flanelą i wełnami. Kolekcja McQ by Alexander McQueen na jesień/zimę 2010/2011 to kwintesencja niesamowitego, młodzieżowego buntu . Przekonajcie się sami!

GALERIA !

aesthetic

Lookbook McQ by Alexander McQueen:
Więcej o: