Ostatnia kolekcja Kate Moss dla Topshop - zapowiedź!

Ostatnia kolekcja zaprojektowana przez Kate Moss for Topshop trafi do sklepów 2 listopada. Zobaczcie zapowiedź!

Supermodelka Kate Moss postanowiła zakończyć współpracę z siecią odzieżową Topshop , jednak nie całkowicie. Modelka nie będzie już projektować pełnych linii pod swoim nazwiskiem, jak to było dotychczas. Zamiast tego w sklepach Topshop będziecie mogli kupić pojedyncze modele zaprojektowane przez ikonę mody.

Kiedy zaczęliśmy projekt nie mieliśmy o końcu, ale jestem dumna ze wszystkich 14 kolekcji." - powiedziała Kate. - "Nauczyłam się wiele o projektowaniu i procesie rozwoju; doświadczenia, które widziałam tylko nieformalnie jako modelka."

Ostatnią, oficjalną kolekcją Kate Moss for Topshop będzie linia na jesień/zimę 2010/2011 , która trafi do sklepów już 2 listopada. Angielska marka odzieżowa, w przeciwieństwie do szwedzkiego giganta H&M, nie dawkuje restrykcyjnie informacji i postanowiła wypuścić oficjalny film promocyjny prezentujący modele z 14 kolekcji Kate Moss . Wideo jest zapisem spotkania Kate z kilkoma koleżankami . Adwoa Aboah, Cara Delevigne, Genevieve Garner, Rosalyn Holman, Jessica Horton wzięły udział Topshop's Personal Shopping Suit i jako pierwsze mogły zobaczyć pełną kolekcję. Oglądając film możemy dostrzec kilka pięknych sukienek - czarną z frędzlami przy rękawach, niebieską, cekinową, zwiewną tunikę i czerwoną kreację z falbaną. Macie już swoje typy?

GALERIA !

Ostatnia kolekcja Kate fot Topshop pojawi się w sklepach, również w butiku internetowym 2 listopada !

Koniec linii Kate Moss for Topshop

Ostatania kolekcja Kate Moss for Topshop:
Więcej o: