Modny wzór - nowa krata

Krata kojarzy się z jesiennym i zimowym sezonem, bo prawie zawsze jest jedną z propozycji projektantów na ten chłodny okres. Przechodziła już wiele ewolucji, jednak w tym sezonie zyskała nowe oblicze.

Wydawałoby się, że w kratce nie można już wymyślić niczego nowego , na szczęście jest zupełnie inaczej. Zamiast oklepanych wzorów - pepitki, kurzej łapki i szachownicy pojawiła się nowa krata w dwóch odmianach. Jedna znana z pokazu Nicole Farhi przypomina rozpikselowany obraz, druga jest nadrukowana na sukienkach, choćby marki Louis Vuitton .

Prada (jesień/zima 2010/2011)Prada (jesień/zima 2010/2011) Prada fot. EAST NEWS

Nową kratę proponujemy nosić na co dzień, choć w wydaniu marki Prada może być tez wieczorowa. Najlepiej sprawdzi się na płaszczach i kompletach damskich, ale możecie wybrać również spódnice w ten deseń. Dobrze będą wyglądały modele w stylu lat 50 . z rozkloszowanym dołem.

W sezonie jesień/zima 2010/2011 co prawa nie rezygnujemy z tradycyjnych krat , znanych choćby z flanelowych koszul, ale proponujemy wybierać ciekawsze desenie mające rozmazane paski, czy przerywane linie. Te wzory są bowiem nowością sezonu . Najmodniejsza jest "nowa krata".

GALERIA !

Więcej o: