Uczestniczki Top Model poznają "branżę"

W 8 odcinku "Top Model. Zostań Modelką" doszła nowa uczestniczka. Odpadła Marta Szulawiak.

Odcinek zaczął się od przyjęcia do domu modelek nowej uczestniczki. Magdalena Swat na wstępie wzbudziła niechęć dziewczyn, które uznały, że dołączenie w połowie programu jest nie fair wobec nich. Magda mimo to twardo stara się odnaleźć w nowej sytuacji i jest bardzo pewna siebie. Mimo to pierwsza sesja ją bardzo zestresowała.

Magda SwatMagda Swat materiały prasowe TVN

Magda Swat

W odcinku modelki po raz kolejny odwiedziła Anja Rubik - już nie taka miła jak zwykle. Wyznaczała dziewczynom zadania i wyjątkowo surowo je oceniała. Okazało się, że przejście po wybiegu nie jest tak problematyczne jak nieznajomość angielskiego. Ten problem miała Paulina Papierska, która w związku z tym nie mogła w pełni wypełnić kolejnego zadania. Doceniona została Kasia i Magda, które dostały 20 klatek więcej w następnej sesji.

Magda Swatmateriały prasowe TVN

Wydawałoby się, że drugie zadanie będzie bardzo przyjemne. Dziewczyny zostały zaproszone na imprezę, a pod klub podjechały ekskluzywną limuzyną. W środku miały się dobrze bawić, ale przede wszystkim zdobywać kontakty . Musiały zabiegać o wizytówki projektantów Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego, Izy Bartosz - redaktor naczelnej "Gali", projektanta Rodrigo De La Garza oraz Sashy Knezevica - redaktora naczelnego 25 magazine (prywatnie chłopaka Anji Rubik). Ta część okazała się dosyć żenująca. Wiele dziewczyn za wszelką cenę starało się zdobyć wizytówkę nie dbając nawet o pozory "konwersacji". Ania nachalnie całowała każdego na powitanie, Magda nachalnie wtrącała się w rozmowę, Paulina absorbowała innych swoimi problemami.

Magda Swatmateriały prasowe TVN

Niekonwencjonalnie poradziła sobie Emilia, która zaśpiewała Sashy serbską piosenkę oraz Kasia, która wiele wiedziała o swoich rozmówcach i mogła prowadzić w miarę naturalną rozmowę. Obie uzyskały 4 wizytówki, a Kasia dodatkowo otrzymała możliwość zrobienia profesjonalnego portfolio dla agencji D'Vision.

Magda Swatmateriały prasowe TVN

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/top-model-odc-8-relacja-na-zywo-w-internecie_158179.ht redaktora naczelnego 25 Magazine ( i chłopaka Anji Rubik)

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/top-model-odc-8-relacja-na-zywo-w-internecie_158179.html

Ostatnim zadaniem tradycyjnie była sesja, tym razem pod tytułem "Ice Beauty", autorstwa Aldony Kaczmarczyk. Dziewczyny ucharakteryzowane na królowe śniegu reklamowały biżuterię. Tym razem efekty nie były porywające. Beata, Kasia, Marta i Magda usłyszały, że wyszły mdło lub ostatecznie mogłyby reklamować dezodorant. Za to zaskoczyła Ola Kuligowska, która z szarej myszki stała się wyrazistą kobietą. I zdobyła pierwsze miejsce oraz zaproszenie na sesję do kampanii Apart z Anją Rubik i Marcinem Tyszką. Wyróżniona została również Emilia Pietras i Paulina Papierska.

W tym odcinku odpadła Marta Szulawiak. Zgadzacie się z decyzją jury?

Zdjęcia z sesji znajdziecie w galerii.

Magda Swatmateriały prasowe TVN

Czy nadajesz się na modelkę? - PSYCHOTEST

Więcej o: