Zdarte paznokcie - nowy trend?

Jeśli chodzi o modę w dzisiejszych czasach - niewiele może nas już zdziwić. Amy Smilovic - projektantka i założycielka marki Tibi proponuje trend na zdarte paznokcie.

Pamiętacie czasy, w których perfekcyjnie zrobiony francuski manicure zdobywał szczyty popularności? Kobiety ubóstwiały french - zarówno na naturalnych paznokciach, jak i na sztucznych.

Dziś moda na tego typu stylizację przemija. Jednokolorowe, matowe lakiery są znacznie bardziej popularne.

Jednak Amy Smilovic - projektantka i właścicielka marki Tibi - proponuje nam coś w zupełnie innym stylu. Amy zajmując się modą - wciąż podróżuje po całym świecie. Po kolejnej ze swych podróży i poznaniu redaktorów Vogue'a i Elle zauważyła powtarzający się trend dotyczący stylizacji paznokci. Potocznie możemy nazwać to zdartym lakierem, ale chodzi o to, żeby paznokcie pomalować w ten sposób celowo.

Amy była zaskoczona redaktorką londyńskiego Vogue'a i jej połączeniem wspaniałych butów od Chloe i cudnej, stylowej torby Celine z czerwonym, totalnie niezdarnie pomalowanymi paznokciami u rąk . Ta sama historia dotyczyła redaktor naczelnej włoskiego wydania miesięcznika Elle. Niezwykle elegancki strój, najmodniejszy top od Moschino ...oraz czerwony zdarty lakier. Bardzo jej się to spodobało. Według niej dobrym wytłumaczeniem tego trendu jest porównanie go do pary zdartych, podartych jeansów.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zobacz też:

Neonowe paznokcie Gwen Stefani - hit, czy kit?

Jak podoba wam się ten trend?
Więcej o: