Makijaż w stylu Vogue

Sesje zdjęciowe magazynu Vogue mają swój niepowtarzalny klimat. Zobaczcie Freję Behę Erichson w obiektywnie Terry'ego Richardsona.

Urodzona 23 lata temu w Roskilde Freja Beha jest wciąż na szczycie listy najlepszych modelek. Należy do wąskiego grona muz Karla Lagerfelda . Ale została odkryta przez obdarzoną niezwykłą intuicją Miuccię Pradę . Zadebiutowała właśnie na jej pokazie w 2005 roku. Niedługo później została twarzą Jil Sander i Balenciagi. Pół roku później pojawiła się także w kampaniach Calvina Kleina, GAP, Gucci i H&M. Jest twarzą zapachów In2U Calvina Kleina i Gucci by Gucci. Freja ma charakter.

Widać to również na sesji na francuskiego wydania Vogue'a. Modelka wystylizowana na gejszę - prezentuje się na zdjęciach naprawdę znakomicie. Widać jak wielkie znaczenie ma w tym wypadku udany makijaż i dobrana kolorystyka. Pomarańcz, mocny róż i fiolet w połączeniu z fuksją ust stanowią świetnie połączenie, które ożywia twarz i nadaje jej wyrazu.

Dość charakterystyczna jest również fryzura, której propagatorką była Lady Gaga. Idealnie wpasowuje się ona w japońskie klimaty.

Jak wam się podoba?

Zobacz też:

Alessandra Amrosio jako mulatka

Co sądzisz o makijażu?
Więcej o: