Gorąca reklama perfum Kate Walsh

Kate Walsh rozpoczęła promocję swojego nowego zapachu "Boyfriend". Krótka reklama aktorce nie wystarczyła. Postanowiła na odcinkowy filmik reklamowy. Możecie zobaczyć już pierwszą część.

Wspominaliśmy już, że Kate Walsh - aktorka znana nam przede wszystkim z serialu Chirurdzy postanowiła stworzyć swój własny zapach.

Pomysł był dość oryginalny. Kate stworzyła bowiem męski zapach przeznaczony dla kobiet. Perfumy nazywają się Boyfriend , a inicjatywna, by zrobić coś takiego powstała po bolesnym rozstaniu aktorki z ukochanym. Bardzo brakowało jej jego zapachu w związku z czym wpadła na pomysł, by zakupić w perfumerii butelkę z zapachem, którego on używał.

Czy kiedykolwiek brakowało ci zapachu twego mężczyzny na skórze? Cóż...Mi tak. To właśnie dlatego wpadłam na pomysł stworzenia tych perfum. Zapach inspirowany nim - przeznaczony dla nas - mówi Kate.

Sprzedaż zapachu rozpoczyna się od 8 listopada. Kate Walsh zajęła się więc również odpowiednią promocją produktu. Postanowiła stworzyć filmik nawiązujący do historii swoich perfum - emitowany w 8 częściach.

Pierwszą z nich możecie zobaczyć już teraz:

Mat. promocyjne Kate WalshMat. promocyjne Kate Walsh Mat. promocyjne Kate Walsh

Zobacz też:

Megan Fox dla Armani Beauty

Jak podoba wam się film reklamowy?
Więcej o: