Ciężarna Miranda Kerr na okładce Vogue'a

Żona Orlando Blooma jest pierwszą modelką, która na została sfotografowana na okładkę australijskiej edycji Vogue'a będąc w ciąży.

Ciąża Mirandy Kerr zapisze się w historii Vogue'a. Jest to pierwsza taka okładka w historii australijskiego Vogue'a, jednak nie pierwsza w historii "biblii mody" ogółem. Na okładce tegorocznego, czerwcowego numeru Vogue Germany Claudia Schiffer zaprezentowała swój brzuch w stylu, który przypominał sławne zdjęcie Demi Moore . Fotografia Mirandy jest zupełnie inna. Modelka ma na sobie sukienkę. Wygląda bardzo dobrze. Jest słodka i niewinna. Cukierkowa, jednak trochę nudna.

Fotografia ozdobi styczniowe wydanie australijskiego Vogue'a . Zdjęcie zostało zrobione między 6 a 7 miesiącem ciąży. Wykonała je Carlotta Moye . Styczniowa okładka jest niezwykle ważna. Czy Waszym okładka z ciężarną australijską modelką ma szansę stać się hitem i dobrze się sprzedać? Czy wybór Mirandy do styczniowego numery był strzałem w dziesiątkę? Co o tym sądzicie?

Miranda Kerr w styczniowym numerze Vogue Australia 2011Miranda Kerr w styczniowym numerze Vogue Australia 2011 fot. Vogue Australia

PStyczniowa okładka Vogue Australia 2011
Więcej o: