Beata odpadła z Top Model

W 11 odcinku "Top Model. Zostań Modelką" uczestniczki sprawdziły swoje siły przed kamerą. Z programu odpadła Beata Szarłowska.

Dom modelek odwiedziła Karolina Korwin - Piotrowska, która przetestowała umiejętności dziennikarskie dziewczyn. Uczestniczki wcieliły się w rolę prezenterek telewizyjnych i robiły sondy na ulicy. Kasia Smolińska ze śmiałością i wprawą pytała przypadkowe osoby, kim jest Joanna Krupa. Większość rozmówców nie miała pojęcia. Paulina Papierska niestety nie umiała podejść z humorem do pytania "Gdzie jest festiwal w Cannes?" - stresowała się stawianiem ludzi w idiotycznej sytuacji (chociaż udało jej się znaleźć osobę, która obstawiała Hiszpanię!). Dobrze poradziła sobie Weronika Lewicka, która łapała świetny kontakt z ludźmi i kobiety bardzo chętnie odpowiadały na pytanie, jak modnie być sobą? Ola była niezdecydowana i nie udało jej się zaczepić prawie żadnej osoby. Zadanie wygrała Kasia Smolińska , która do sesji - nagrody zaprosiła Weronikę.

Zadanie główne jak zwykle było podstępne. Zamiast sesji dziewczyny zagrały w spocie reklamowym wcielając się w rolę Alicji Bachledy - Curuś reklamującej szampon Pantene Pro-V. Autorem spotów był Konrad Aksinowicz. Okazało się, że nauczenie się na pamięć krótkiego, prostego tekstu reklamowego jest dużą trudnością. Jeszcze większą - zachowanie naturalności przed kamerą. Większość dziewczyn się zacinała, jedynie Kasi i Oli udało się powiedzieć tekst bez zająknięcia. Jury było wzruszone Weroniką Lewicką, która zrobiła najwięcej pomyłek, ale z dużym wdziękiem małej dziewczynki. Marcin Tyszka nazwał ją "najbardziej niedouczoną z bohaterek i jednocześnie fantastyczną" . Joanna Krupa i Karolina Korwin-Piotrowska przyznały, że się w niej zakochały.

Najgorzej poszło Paulinie Papierskiej, która zaczęła budzić irytację i zniecierpliwienie jury. Podczas programu powiedziała, że boi się wracać do małego miasteczka, tego, że w przyszłości będzie miała męża alkoholika i spotka ją bieda. Przed jury się popłakała i mówiła, jak jej źle poszło. Tyszka powiedział, że czuje się przez nią oszukany - wierzył, że Paulina ma "power". Dawid Woliński spointował jej płacz krótko - "Koniec szczypania się z głupotami. Masz wziąć się w garść" . Gość specjalny programu Rafał Bryndal nazwał jej występ "reklamą dla desperatów". Zamkniętą w sobie Olę Kuligowską natomiast widziałby w "Telewizji Poezja" .

W tym odcinku wygrała Kasia Smolińska , która wzbudziła powszechny zachwyt jury. Usłyszała, że jest medialna, otwarta, sprytna i poradzi sobie w każdej sytuacji.

Odpadła Beata Szarłowska. Jej wpadki niestety nikogo nie wzruszyły, a Dawid Woliński dosadnie powiedział, że ma zbyt krągłe uda i łydki.

Zgadzacie się z werdyktem jury? Macie już przypuszczenia, kto wygra?

Beata SzarłowskaBeata Szarłowska TVN

Beata Szarłowska

Czy nadajesz się na modelkę? - PSYCHOTEST

Więcej o: