Coraz modniejszy - Minx manicure

Minx'y to niezwykle ciekawa propozycja na stylizację paznokci, która staje się coraz bardziej popularna na świecie.

Naklejki na paznokcie w stylu Minx stają się coraz bardziej popularne - szczególnie w świecie gwiazd. Celebrytki wręcz oszalały na ich punkcie.

Minx'y to cienkie, elastyczne powłoki - w rodzaju mini folii pokryte od spodu substancją przylepną, która jest aktywowana ciepłem (ogrzewanie lampą). Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej (jej zaokrągleń). Usunięcie "naklejki" jest możliwe także poprzez użycie ciepła.

"Naklejki" Minx są alternatywą dla lakieru do paznokci. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby zniszczyć płytkę paznokcia. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do lakieru, nie niosą ze sobą ryzyka powstawania smug czy odprysków .

Z Minx'ami można swobodnie korzystać z kąpieli, ponieważ mają one powłokę zabezpieczającą przed wilgocią. Ciepła para, unoszącą się wokół podczas zażywania kąpieli nie powoduje ich odklejania.

Trwałość manicure w stylu Minx jest różna. Na dłoniach tego typu manicure przetrwa od 2-10 dni , zaś na paznokciach stóp - nawet do 4 tygodni.

Wzorów jest bardzo wiele. Możecie wybrać te w kratkę, paski, wzory w panterkę, kolorowy french, lub po prostu jednolity kolor.

Gwiazdy stawiają na bardziej oryginalne pomysły . Katy Perry na przykład postawiła na naklejki ze zdjęciami ukochanego. Wielkimi fankami minx'ów są również Rihanna, Paris Hilton oraz Beyonce.

Manicure Katy PerryManicure Katy Perry Fot. Eastnews

Zobacz też:

Neonowe paznokcie Gwen Stefani - hit, czy kit?

Jak podoba ci się ten pomysł na stylizację paznokci?
Więcej o: