Kate Moss najlepiej ubraną kobietą dekady!

Vogue wybrał najlepiej ubrane kobiety roku oraz ikonę mijającej dekady, którą została Kate Moss.

Styczniowy numer Vogue'a jest zwykle poświęcony kobietom, których styl, stylizacje i kreacje zachwyciły redaktorów najważniejszego czasopisma o modzie na świecie. Wybrane kandydatki wyróżniają się swoim indywidualizmem, nosząc to, co naprawdę chcą i nie zamykając się w utartych schematach.

Naturalnie jesteśmy przepełnione pomysłami, zdjęciami i kandydatkami - i nie ma miejsca dla wszystkich. Więc w tym roku, zdecydowaliśmy stworzyć wydanie specjalne tylko dla najlepiej ubranych." - powiedziała Alexandra Kotur, Style Director Vogue'a.

Wybrano 10 kandydatek i każdej z nich nadano tytuł określający jej styl, a oprócz nich nagrodzono też Kate Moss, jako osobę, która przez ostatnie 10 lat wywierała największy wpływ na sposób ubierania się kobiet.

O każdej porze Kate Moss wygląda szykownie i fajnie... " - dodała Alexandra Kotur.

Ostatnia dekada ze skandalami, historiami narkotykowymi, rozstaniami, zaręczynami, dzikimi imprezami i różnymi, życiowymi zawirowaniami była dla Kate Moss naprawdę intensywna, ale mimo to modelce udało się również zrealizować kilka projektów związanych z rzeczywistym kreowaniem mody , jak choćby współpraca z Topshop, czy Longchamp. To tylko utwierdziło wszystkich, że jest naprawdę prawdziwą ikoną i zasługuje na ten tytuł. Nie wyobrażamy sobie, że ktokolwiek inny mógłby dostać miano najlepiej ubranej kobiety ostatniej dekady.

Zobaczcie zdjęcia Kate z ostatniej dekady - GALERIA !

Czy Twoim zdaniem Kate Moss zasługuje na tytuł najlepiej ubranej kobiety dekady?
Więcej o: