Najciekawsze kurtki puchowe

Kurtki puchowe nie wychodzą z mody. Zmieniają się tylko fasony i materiały z których są wykonane. Zobaczcie najciekawsze modele na jesień/zimę 2010/2011.

Wydawałoby się, że kurtki puchowe są proste, klasyczne i sportowe, ale to nie prawda. W tym sezonie królują bowiem nietypowe modele o niezwykłych krojach . Mogą być przedłużane i mieć szerokie klapy od kołnierza, mogą być z błyszczących materiałów lub matowych, mogą być jednokolorowe lub barwne. W dodatku warto wspomnieć, że kurtki puchowe mogą być eleganckie.

Kilka lat temu błyszczące kurtki puchowe były niezwykle modne, a tej zimy powoli wracają do łask. Oczywiście warto by błysk był w zestawieniu z ciekawym krojem. Kurtka Vena Cava ma ciekawy, kształt łuku, a płaszczyk Pyrenex Premium można modyfikować odpinając futrzany kołnierz i rękawy. Jeśli nie lubicie błyszczących materiałów możecie wybrać klasyczną, czarną puchówkę. Najciekawsze modele znaleźliśmy w kolekcji Norma Kamali. Fasonem przypominają sukienki z lat 50. z rozszerzonym dołem. Dla wielbicieli koloru również mamy kilka propozycji - jak choćby różowa kurteczka z kolekcji Marc by Marc Jacobs, czy płaszczyk moro Norma Kamali.

Zalet kurtek puchowych nie trzeba zapewne wymieniać, ale przypomnimy, że są niezwykle ciepłe i szybko schną . To doskonała i trochę zapomniana alternatywa dla modnych kożuszków, parek czy płaszczy. Jeśli lubicie wyróżniać się z tłumu to zobaczcie nasz przegląd najciekawszych kurtek puchowych. Co o nich sądzicie?

GALERIA

!

Więcej o: