Tom Ford w Vogue

Najnowszy numer Vogue Paris został poświęcony niezwykle utalentowanemu projektantowi. Tom Ford z pewnością zasłużył na takie wyróżnienie.

Numer, który jest przełomowy, ponieważ został przygotowany na grudzień 2010 i styczeń 2011 jest w całości utrzymany w wyrafinowanym stylu z jakiego słynie Tom Ford , utalentowany projektant, doskonały reżyser i znakomity manager. Carine Roitfeld zaprosiła go do współpracy jeszcze zanim projektant ogłosił, ze zamierza zrobić damską kolekcję, a numer idealnie zbiegł się z oficjalną prezentacją jego kreacji. W Vogue Paris zaprezentowano pierwszą, damską kolekcję Toma Forda od czasów odejścia z domu mody Gucci w 2004 roku, którą po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć w grudniowym numerze amerykańskiego Vogue'a.

Vogue Paris - grudzień/styczeń 2010/2011 Vogue Paris - grudzień/styczeń 2010/2011  fot. skan

Numer jest również wyjątkowo osobisty dla Toma. Możemy obejrzeć jego rodzinne zdjęcia, przeczytać artykuły napisane przez jego przyjaciół i najbliższych. Tom pozuje również przed obiektywem duetu Mert & Marcus . Na okładce projektant "chowa się" za młodą i niezwykle podobną do lary Stone modelką - Daphne Groeneveld .

Specjalny numer Vogue Paris do prawdziwa gratka dla wielbicieli talentu Toma Forda , który jest jednym z najważniejszych projektantów mody na świecie. Polecamy!

Damska kolekcja Toma Forda >>

Więcej o: