Wpadka - przestylizowana Kesha

Kesha pojawiła się w weekend na imprezach US Weekly's Hot Hollywood Event oraz na gali rozdania nagród American Music Avards. Piosenkarka nie mogła pozostać niezauważona!

US Weekly 's Hot Hollywood Event oraz American Music Avards to wydarzenia, które gromadzi wiele znanych osób ze świata show biznesu.

Na pierwszą imprezę Kesha została zaproszona z listy Stars, who care , czyli Gwiazdy, którym zależy. Została wyróżniona za zbieranie pieniędzy na rzecz ofiar powodzi w Nashville.

Piosenkarka postanowiła wykorzystać tą okazję do promocji swojej osoby. Niestety stylizacja nie należała do udanych, przynajmniej jeżeli chodzi o jej fryzurę.

Kesha postawiła na ogromnego irokeza, który o ile z przodu nie wyglądał najgorzej, to patrząc na fryzurę z boku - można by odnieść wrażenie, że gwiazda została rażona prądem.

Widocznie jednak sama piosenkarka dobrze czuła się w tej fryzurze, gdyż na koleją galę wybrała identyczne uczesanie. Zmieniła natomiast makijaż.

Make up z ciemnymi ustami w roli głównej (który w innym wydaniu byłby niezwykle modny) również nie okazał dobrym pomysłem. Wielka fryzura wraz ze zbyt teatralnym wizażem stanowiły delikatnie rzecz ujmując mało wyszukane połączenie.

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też:

Wpadka - nieogolone nogi Natalii Vodianowej

Jak oceniacie fryzurę i makijaż Keshy?
Więcej o: