Pokaz Lanvin for H&M

W ubiegłym tygodniu w hotelu The Pierre odbyła się inauguracja kolekcji Lanvin for H&M. Pokaz utrzymany był na wysokim poziomie prezentacji haute couture!

Kreacje stworzone przez Albera Elbaza dla popularnej, szwedzkiej sieciówki zaprezentowały na wybiegu znane osoby m.in. Asia Chow, Pixie Geldof, Dree Hemingway, Olga i Anna Dello Russo. Pokaz przypominał eleganckie prezentacje haute couture . Hotel tonął w zieleni, ozdobiony drzewami i bukietami kwiatów, a ubrania zestawione zostały w wyjątkowo ciekawy sposób. H&M w oprawie stworzonej przez dyrektora artystycznego Lanvin stał się niezwykle luksusowy .

To fantastyczne doświadczenie obserwować, jak twórczo Alber Elbaz przekształca swoje projekty w wersje couture na nasz ekskluzywny pokaz w Nowym Jorku. Praca z tym niesamowicie zdolnym projektantem jest jak przeżywanie nieustającego procesu tworzenia mody i jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc oferować jego arcydzieła naszym klientom." - Margareta van den Bosch, creative advisor H&M.

Kolekcja zachwyciła również gwiazdy , które pojawiły się na pokazie. Sofia Coppola powiedziała, że Elbaz jest doskonały, a jego kolekcje są dziewczęce i zabawne.

Uważam, że to genialne. Jestem wielką fanką Lanvin. Ja mogę sobie pozwolić na Lanvin, moja córka może pozwolić sobie na Lanvin, a teraz dodatkowo moja córka będzie mogła sobie pozwolić na trochę więcej ekstrawagancji." - dodała Andie McDowell.

Trzeba przyznać, że promocja tej najnowszej, limitowanej kolekcji H&M jest naprawdę na wysokim poziomie . Kampania była doskonale zaplanowana i zrealizowana, a pokaz mody wypadł znakomicie . Zobaczcie sami - GALERIA !

Przypominamy, że już jutro w wybranych sklepach H&M pojawi się kolekcja Lanvin for H&M.

Więcej o: