Crystal Renn nadal plus-size?

Debata o wadze Crystal Renn nie ustaje. W grudniowym Harper's Bazaar pojawiły się jej najnowsze zdjęcia przez co temat powrócił na nowo. Czy Crystal jest modelką plus-size?

Crystal jest najsłynniejszą przedstawicielką grona modelek plus-size , czyli kobiet o kształtach uznanych przez branżę mody i modelingu za niepasujące do kanonów piękna. Tytuł plus-size świadczy o tym, że dana modelka ma rozmiar większy niż 38 , choć i kształty Lary Stone są przez niektórych krytykowane. Ideałem jest bowiem słynny "size zero ".

Debata o wyglądzie Crystall rozpoczęła się, gdy modelka zaczęła tracić na wadze. Oliwy do ognia dolał fotograf Nicolas Routzen , który tak bardzo wyretuszował zdjęcia Crystal, ze wyglądała na wychudzoną. Agent i modelka zaprzeczali, jednak faktem jest, że Crystal nie wygląda już tak, jak kilka lat temu.

Crystal Renn Z Spoke by Zac Posen wiosna 2011 i pokaz Jean Paul Gaultier wiosna/lato 2006Crystal Renn Z Spoke by Zac Posen wiosna 2011 i pokaz Jean Paul Gaultier wiosna/lato 2006 Crystal Renn

W grudniowym numerze Harper's Bazaar US możemy podziwiać najnowsze zdjęcia Crystal . Zdjęcia amerykańskiej piękności zrobiła Paola Kudacki. Modelka ubrana w stroje z kolekcji resort 2011 takich marek jak m.in. Bottega Veneta, Chloe and Michael Kors wyglądała zachwycająco, co spowodowało lawinę dyskusji. Internauci i dziennikarze zastanawiają się czy modelkę nadal powinno się określać mianem "plus-size" . W październiku Crystal przyznała, że trochę schudła, ale nam wydaję się, że z miesiąca na miesiąc jest szczuplejsza. Crystal twierdzi, ze jej waga waha się miedzy rozmiarem 8 a 10 (polskie 38 a 40). Co Wy o tym sądzicie? Zagłosujcie w sondażu poniżej!

Crystal Renn - Harper's Bazaar grudzień 2010Crystal Renn - Harper's Bazaar grudzień 2010 fot. skan

Harper's Bazaar grudzień 2010

modelka: Crystal Renn

fotograf: Paola Kudacki

stylizacja: Natasha Royt

Najnowsze zdjęcia Crystal Renn >>

Carine, Crystal i Terry prowokują! >>

Crystal Renn - to jednak był retusz >>

Czy Crystal Renn nadal należy do grona modelek plus-size?
Więcej o: