Anja Rubik modelką roku

Hiszpańska redakcja Marie Claire wybrała modelkę roku. Zaszczytny tytuł przypadł Anji Rubik.

Zdjęcia Polki ozdobiły okładkę ostatniego, tegorocznego numeru Marie Claire Spain, który jest poświęcony podsumowaniom roku 2010 . Anja Rubik znalazła się w znakomitym gronie. Missoni, Dior, Castaner, Yasmine Le Bon, Carolina Herrera, Roberto Torreta oraz Anja zostali uznani za najlepszych przedstawicieli branży mody.

W środku numeru znalazły się zdjęcia Anji z podpisem modelka roku i bardzo pochlebnym komentarzem.

Wolna, seksowna i szczęśliwa. Modelka polskiego pochodzenia mieszkająca w Nowym Jorku przeistoczyła się w ikonę tego, co cool. Kameleon, jak Evangelista i punk jak Moss, ona, bez wątpienia, jest jedyna w swoim rodzaju." - przeczytamy w hiszpańskim Marie Claire.

Wyróżnienie hiszpańskiej redakcji Marie Claire jest doskonałym dowodem na to, że uroda Anji i jej talent, doceniane są nie tylko w USA, ale i w Europie. Modelka największe sukcesy odniosła za oceanem, ale od pewnego czasu coraz częściej pojawia się w typowo europejskich kampaniach, jak choćby współpraca z H&M czy Mango . O modelce zrobiło się również głośno w Polsce, po tym, jak wzięła udział w programie Top Model i wystąpiła w kilku kampaniach polskich marek.

Czy Waszym zdaniem Anja zasługuje na tytuł najlepszej modelki roku ? Co o tym sądzicie?

GALERIA !

Anja Rubik modelką roku?
Więcej o: